ПН-ПТ 1000- 1900   СБ 1000- 1500
НД- вихідний

Доставка

Доставка по Украине карта  доставки во все области Украины  • Доставка по Україні: Ми здійснюємо доставку товару по всій території України (крім ЗАТО та АРК) за допомогою служби Нова Пошта, або будь-якою службою доставки, яка Вас влаштовує (Автолюкс, Ін Тайм, Нічний Експрес, Делівері тощо).

 

  • Доставка по м. Вінниця: доставка здійснюється "до під'їзду"  з оплатою в залежності від ваги і відстані доставки (у межах міста максимум 350-400грн).

 

  • Вартість доставки: Вартість доставки Ви можете з'ясувати в представництвах Експрес служб або у наших менеджерів. Вона залежить від ваги, обсягу товару і відстані доставки.

 

  • Упаковка, відправка і прийом товару: Перед відправкою товар проходить контроль цілісності (з фіксацією на фото) і упаковку на піддон відповідно до вимог служб доставки з безпечного транспортування крихких вантажів. При отриманні товару у відділенні служби доставки необхідно перевірити цілісність товару, тому товар застрахований і у випадку виявлення пошкодження служба відшкодовує вартість  товару (для цього необхідно сповістити представника служби і заповнити акт виявлення бою).

Для 3d огляду на місцевості, натисніть синю мітку (обертання мишкою з натисненею лівою кнопкою)